Suusaorienteerumise sprint
05.03.2022 Alutaguse Puhke- ja spordikesk (Urmas Sulaoja)
1. Põlvamaa Villem Piirimäe 00:13.32
2. Valgamaa Paul Aares Fjodorov 00:16.55
3. Tartumaa Henri Kersna 00:17.20
4. Põlvamaa Karel Kets 00:19.16
5. Hiiumaa Jan Samorodni 00:20.39
6. Põlvamaa Karl-Mattias Juhkam 00:21.26
7. Järvamaa Simon Salmu 00:23.33
8. Hiiumaa Joosep Esta 00:24.42
9. Võrumaa Uku Joonas 00:24.47
10. Järvamaa Justus Udam 00:32.16
1 Reserv Ei start
1. Järvamaa Maanus Udam 00:10.29
2. Järvamaa Raiko Alliksaar 00:10.59
3. Põlvamaa Markus Juhkam 00:11.42
4. Ogre OK/SC Bruno Sterns 00:11.46
5. Raplamaa Bert Joosep Panker 00:12.27
6. Tartumaa Erik Kersna 00:14.15
7. Valgamaa Laur-Rogert Sulg 00:14.37
8. Põlvamaa Karel Jung 00:17.16
9. Tartumaa Pärtel Külvik 00:17.25
10. Võrumaa Karl-Markus Janno 00:17.40
11. Järvamaa Kerto Kaasiku 00:19.37
12. Harjumaa Uku Trolla 00:21.53
13. Harjumaa Romet Kriks 00:25.14
14. Järvamaa Aleks Homin 00:28.40
15. Tartumaa Indrek Karja 00:33.49
Saaremaa Kaspar Linde Ei start
Lääne-Virumaa Kaur Koosapoeg Ei start
Järvamaa Ringo-Lehari Purge Ei start
1. Võrumaa Timo Kudre 00:10.34
2. Valgamaa Chris Marcus Krahv 00:11.13
3. Ogre OK/SC Audris Odo Vitolins 00:11.15
4. OK Arona/Madona Ritvars Ļepeškins 00:11.56
5. OK Arona/Madona Dāvis Vintišs 00:12.32
6. Ogre OK/SC Lukass Silins 00:13.44
7. Lääne-Virumaa Ossi Priks 00:14.51
8. Järvamaa Maarius Kotsulim 00:20.09
9. Põlvamaa Kaspar Karolin 00:20.54
10. Võrumaa Otto Toomas Kibena 00:20.58
11. Järvamaa Henri Perillus 00:22.55
IK Auseklis Gustavs Stana Puuduv KP
Ida-Virumaa Sven-Andres Niglas Puuduv KP
Võru maakond Kaspar Mill Ei start
Tartumaa Renno Merenäkk Ei start
Ogre OK/SC Renars Grasis Ei start
1. OK Arona/Madona Baunis Janis 00:13.28
2. Lääne-Virumaa Sander Pritsik 00:14.34
3. Lääne-Virumaa Priit Randman 00:14.38
4. Tartumaa Rimmo Rõõm 00:15.20
5. Ogre OK/SC Nauris Neimanis 00:15.27
6. Tartumaa Kaarel Vesilind 00:15.32
7. Tartumaa Andres Rõõm 00:17.32
8. Võrumaa Kevin Hallop 00:18.55
9. Ida-Virumaa Paul Nestor 00:20.11
10. Järvamaa Artur Soo 00:20.12
11. Põlvamaa Mattias Maidla 00:22.05
12. Ida-Virumaa Jürmo Rooma 00:25.43
Võrumaa Mihkel Mahla Puuduv KP
1. Järvamaa Kaarel Kallas 00:15.10
2. Valgamaa Aares Fjodorov 00:21.05
3. Harjumaa Roland Jairus 00:21.30
4. Põlvamaa Erko Jakobson 00:23.52
5. Hiiumaa Märt Maripuu 00:32.56
6. Harjumaa Alar Alajaan 00:33.13
Ida-Virumaa Allan Roosimägi Ei start
1. Võrumaa Randy Korb 00:11.37
2. Võrumaa Raul Kudre 00:11.47
3. Harjumaa Rain Lillsoo 00:13.07
4. Tartumaa Vallo Vaher 00:13.41
5. Ida-Virumaa Jan Aas 00:15.05
6. Järvamaa Ilmar Udam 00:15.40
7. Ida-Virumaa Arvo Sala 00:15.51
8. Harjumaa Tarmo Lillsoo 00:16.03
9. Harjumaa Erki Kriks 00:16.28
10. Lääne-Virumaa Kalmer Koosapoeg 00:16.42
11. Harjumaa Indrek Lillsoo 00:17.20
12. Võru maakond Rein Zaitsev 00:18.21
13. Valgamaa Kunnar Vahi 00:21.08
14. Saaremaa Jüri Linde 00:22.14
15. Valgamaa Magnar Alev 00:22.29
16. Hiiumaa Tanel Esta 00:22.37
17. Saaremaa Mart Aru 00:24.52
18. Võrumaa Indrek Mahla 00:27.50
Võrumaa Meelis Mälberg Puuduv KP
Ida-Virumaa Tiit Pekk Ei start
Põlvamaa Indrek Karolin Ei start
Ida-Virumaa Andrei Semenkov Ei start
1. Tartumaa Mart Külvik 00:17.10
2. Hiiumaa Toomas Mast 00:18.03
3. Viljandimaa Riho Männi 00:18.57
4. Tartumaa Tiit Tali 00:20.39
5. Tartumaa Priit Pääslane 00:22.06
6. Võru maakond Mati Ojandu 00:22.27
7. Ida-Virumaa Jüri Rokko 00:24.12
8. Raplamaa Raivo Panker 00:25.06
9. Ida-Virumaa Mihkel Nahkur 00:27.42
10. Valgamaa Sulev Kõiv 00:30.22
11. Tartumaa Margus Sarap 00:38.49
12. Valgamaa Jüri Merirand 00:48.00
Hiiumaa Toivo Saue Katk
Tartumaa Indrek Ümarik Puuduv KP
Lääne-Virumaa Aleksander Pritsik Puuduv KP
1. Järvamaa Anett Liisa Parts 00:14.38
2. Põlvamaa Johanna Oras 00:14.50
3. Võrumaa Grete Johanna Korb 00:17.09
4. Põlvamaa Luisa Nõmmik 00:17.32
5. Harjumaa Anna Mia Atonen 00:18.02
6. OK Arona/Madona Anete Vintiša 00:18.28
7. Põlvamaa Triin Neeno 00:18.49
8. Hiiumaa Marta Maripuu 00:19.31
9. Põlvamaa Maarja Oras 00:20.34
10. OK Arona/Madona Liene Riekstiņa 00:21.09
11. Hiiumaa Mia Esta 00:21.57
12. Võrumaa Marta Mälberg 00:24.46
13. Võrumaa Kirke Keem 00:25.05
14. Võru maakond Iiris Timma 00:25.56
15. Järvamaa Kaisa Kallas 00:27.06
16. Tartumaa Kaisa Karja 00:30.11
17. Võru maakond Miina Raudoja 00:31.48
18. Võru maakond Loore Liisa Samuel 00:36.49
Harjumaa Mariel Kriks Katk
Võrumaa Käti Kudre Puuduv KP
Saaremaa Katrin Linde Ei start
Järvamaa Annaliisa Aren Ei start
1. Tartumaa Harriet Koppel 00:15.08
2. Võrumaa Anni Linnus 00:16.27
3. Järvamaa Anna-Liisa Leiten 00:19.12
4. Tartumaa Mareli Vaher 00:19.42
5. Võrumaa Age-Anett Laanejõe 00:37.29
6. Järvamaa Laura Juhanson 01:01.02
1. Tartumaa Birgit Rõõm 00:11.39
2. Lääne-Virumaa Liis-Marii Kaso 00:12.51
3. Ogre OK/SC Zozefine Zavjalova 00:14.16
4. Raplamaa Brigitte Panker 00:16.17
5. Põlvamaa Geteli Hanni 00:16.31
6. Ogre OK/SC Elize Bremze 00:17.19
7. Võrumaa Mari Ann Mahla 00:24.44
8. Põlvamaa Karoliina Kets 00:27.45
1. Ida-Virumaa Jonne Rooma 00:16.10
2. Võrumaa Doris Kudre 00:16.13
3. OK Arona/Madona Elīza Madsena 00:17.40
4. Harjumaa Epp Paalberg 00:19.40
5. OK Arona/Madona Anete Strauta 00:20.24
6. Ida-Virumaa Mariethe-Piret Niglas 00:21.50
7. Ida-Virumaa Lisett Vähk 00:23.47
8. Võrumaa Anita Laanejõe 00:24.53
9. Järvamaa Kaidy Kaasiku 00:26.01
10. Järvamaa Keidy Kaasiku 00:27.56
Võrumaa Emma Joonas Ei start
1. Põlvamaa Pille Vinne 00:26.18
1. Põlvamaa Maret Vaher 00:11.17
2. Hiiumaa Elo Saue 00:11.30
3. Võrumaa Ingrit Kala 00:17.03
4. Ida-Virumaa Piret Niglas 00:17.39
5. Ida-Virumaa Helen Mast 00:17.53
6. Tartumaa Margit Rõõm 00:18.28
7. Tartumaa Minija Pääslane 00:22.37
8. Ida-Virumaa Helge Murutalu 00:24.30
1. Harjumaa Marje Viirmann 00:15.34
2. Järvamaa Siiri Poopuu 00:16.35
3. Põlvamaa Saima Värton 00:18.11
4. Raplamaa Rutti Räbovoitra 00:20.18
5. Valgamaa Pille Illak 00:26.30
6. Ida-Virumaa Daisy Kroon 00:27.34
7. Tartumaa Ülle Põldoja 00:30.09
8. Valgamaa Tiina Rillo 00:37.22
9. Ida-Virumaa Ülle Raudsepp 00:42.20
Hiiumaa Anu Saue Puuduv KP
Saaremaa Raili Nōgu Puuduv KP
Viljandimaa Helve Kansi Ei start
LSF PT