Suusaorienteerumise sprint
05.03.2022 Alutaguse Puhke- ja spordikesk (Urmas Sulaoja)
1. Põlvamaa Villem Piirimäe 00:13.32 1:52( 2) 3:26( 2) 6:07( 1) 8:49( 1) 11:27( 1) 12:36( 1) 13:09( 1) 13:32( 1)
1:52[ 2] 1:34[ 3] 2:41[ 1] 2:42[ 1] 2:38[ 6] 1:09[ 3] 0:33[ 1] 0:23[ 2]
2. Valgamaa Paul Aares Fjodorov 00:16.55 2:01( 4) 3:54( 4) 9:14( 4) 12:27( 2) 14:26( 2) 15:47( 2) 16:29( 2) 16:55( 2)
2:01[ 4] 1:53[ 4] 5:20[ 7] 3:13[ 3] 1:59[ 3] 1:21[ 4] 0:42[ 4] 0:26[ 8]
3. Tartumaa Henri Kersna 00:17.20 1:34( 1) 3:07( 1) 6:27( 2) 12:47( 3) 15:18( 3) 16:19( 3) 17:00( 3) 17:20( 3)
1:34[ 1] 1:33[ 1] 3:20[ 2] 6:20[ 7] 2:31[ 5] 1:01[ 1] 0:41[ 3] 0:20[ 1]
4. Põlvamaa Karel Kets 00:19.16 6:24(10) 7:57( 8) 11:36( 7) 14:44( 5) 16:42( 4) 17:50( 4) 18:51( 4) 19:16( 4)
6:24[10] 1:33[ 1] 3:39[ 3] 3:08[ 2] 1:58[ 2] 1:08[ 2] 1:01[ 7] 0:25[ 7]
5. Hiiumaa Jan Samorodni 00:20.39 2:34( 6) 4:56( 5) 10:43( 5) 14:33( 4) 16:57( 5) 19:04( 5) 20:16( 5) 20:39( 5)
2:34[ 6] 2:22[ 6] 5:47[ 8] 3:50[ 6] 2:24[ 4] 2:07[10] 1:12[10] 0:23[ 2]
6. Põlvamaa Karl-Mattias Juhkam 00:21.26 2:00( 3) 3:53( 3) 7:43( 3) 17:03( 6) 18:52( 6) 20:23( 6) 21:03( 6) 21:26( 6)
2:00[ 3] 1:53[ 4] 3:50[ 4] 9:20[10] 1:49[ 1] 1:31[ 5] 0:40[ 2] 0:23[ 2]
7. Järvamaa Simon Salmu 00:23.33 2:39( 7) 6:34( 7) 13:45( 8) 17:33( 7) 20:40( 7) 22:13( 7) 23:05( 7) 23:33( 7)
2:39[ 7] 3:55[ 8] 7:11[10] 3:48[ 5] 3:07[ 8] 1:33[ 6] 0:52[ 6] 0:28[10]
8. Hiiumaa Joosep Esta 00:24.42 3:47( 9) 8:04( 9) 14:56( 9) 18:42( 9) 21:31( 8) 23:07( 8) 24:18( 8) 24:42( 8)
3:47[ 9] 4:17[ 9] 6:52[ 9] 3:46[ 4] 2:49[ 7] 1:36[ 8] 1:11[ 9] 0:24[ 5]
9. Võrumaa Uku Joonas 00:24.47 2:56( 8) 5:56( 6) 10:47( 6) 18:16( 8) 21:37( 9) 23:12( 9) 24:20( 9) 24:47( 9)
2:56[ 8] 3:00[ 7] 4:51[ 6] 7:29[ 8] 3:21[ 9] 1:35[ 7] 1:08[ 8] 0:27[ 9]
10. Järvamaa Justus Udam 00:32.16 2:30( 5) 11:54(10) 15:53(10) 24:16(10) 29:17(10) 31:03(10) 31:52(10) 32:16(10)
2:30[ 5] 9:24[10] 3:59[ 5] 8:23[ 9] 5:01[10] 1:46[ 9] 0:49[ 5] 0:24[ 5]
1 Reserv Ei start
1. Järvamaa Maanus Udam 00:10.29 1:13( 1) 2:29( 3) 4:29( 1) 6:18( 1) 7:43( 1) 8:23( 1) 9:41( 1) 10:11( 1) 10:29( 1)
1:13[ 1] 1:16[ 3] 2:00[ 5] 1:49[ 1] 1:25[ 9] 0:40[ 1] 1:18[ 5] 0:30[ 3] 0:18[ 2]
2. Järvamaa Raiko Alliksaar 00:10.59 1:19( 3) 2:49( 4) 4:40( 2) 6:50( 2) 7:57( 2) 8:44( 2) 10:01( 2) 10:37( 2) 10:59( 2)
1:19[ 3] 1:30[ 7] 1:51[ 1] 2:10[ 4] 1:07[ 4] 0:47[ 3] 1:17[ 4] 0:36[ 7] 0:22[ 7]
3. Põlvamaa Markus Juhkam 00:11.42 2:06(10) 3:31( 8) 5:33( 5) 7:43( 4) 8:55( 4) 9:41( 4) 10:50( 4) 11:23( 4) 11:42( 3)
2:06[10] 1:25[ 4] 2:02[ 6] 2:10[ 4] 1:12[ 6] 0:46[ 2] 1:09[ 2] 0:33[ 5] 0:19[ 3]
4. Ogre OK/SC Bruno Sterns 00:11.46 1:19( 3) 2:24( 2) 5:00( 3) 7:31( 3) 8:40( 3) 9:32( 3) 10:39( 3) 11:22( 3) 11:46( 4)
1:19[ 3] 1:05[ 1] 2:36[ 9] 2:31[ 8] 1:09[ 5] 0:52[ 8] 1:07[ 1] 0:43[ 8] 0:24[11]
5. Raplamaa Bert Joosep Panker 00:12.27 1:46( 8) 3:30( 7) 5:32( 4) 7:56( 5) 9:10( 5) 9:57( 5) 11:12( 5) 12:04( 5) 12:27( 5)
1:46[ 8] 1:44[ 9] 2:02[ 6] 2:24[ 6] 1:14[ 8] 0:47[ 3] 1:15[ 3] 0:52[10] 0:23[10]
6. Tartumaa Erik Kersna 00:14.15 1:15( 2) 2:23( 1) 5:46( 8) 8:45( 8) 9:41( 7) 11:46( 7) 13:27( 7) 13:58( 6) 14:15( 6)
1:15[ 2] 1:08[ 2] 3:23[13] 2:59[11] 0:56[ 1] 2:05[14] 1:41[10] 0:31[ 4] 0:17[ 1]
7. Valgamaa Laur-Rogert Sulg 00:14.37 1:30( 6) 3:16( 5) 5:35( 6) 8:32( 7) 9:59( 8) 10:59( 6) 13:19( 6) 14:15( 7) 14:37( 7)
1:30[ 6] 1:46[10] 2:19[ 8] 2:57[10] 1:27[10] 1:00[ 9] 2:20[12] 0:56[12] 0:22[ 7]
8. Põlvamaa Karel Jung 00:17.16 1:36( 7) 3:17( 6) 6:25( 9) 11:29(10) 13:01(10) 14:03(10) 16:01( 9) 16:54( 8) 17:16( 8)
1:36[ 7] 1:41[ 8] 3:08[12] 5:04[14] 1:32[12] 1:02[10] 1:58[11] 0:53[11] 0:22[ 7]
9. Tartumaa Pärtel Külvik 00:17.25 1:27( 5) 3:36( 9) 5:35( 6) 8:03( 6) 9:15( 6) 11:48( 8) 15:47( 8) 17:01( 9) 17:25( 9)
1:27[ 5] 2:09[12] 1:59[ 4] 2:28[ 7] 1:12[ 6] 2:33[16] 3:59[16] 1:14[13] 0:24[11]
10. Võrumaa Karl-Markus Janno 00:17.40 2:12(11) 4:22(10) 7:06(10) 10:21( 9) 12:19( 9) 13:57( 9) 16:26(10) 17:15(10) 17:40(10)
2:12[11] 2:10[13] 2:44[10] 3:15[13] 1:58[13] 1:38[12] 2:29[13] 0:49[ 9] 0:25[13]
11. Järvamaa Kerto Kaasiku 00:19.37 2:22(12) 5:03(12) 10:22(12) 13:22(11) 16:27(11) 17:17(11) 18:41(11) 19:16(11) 19:37(11)
2:22[12] 2:41[14] 5:19[14] 3:00[12] 3:05[15] 0:50[ 7] 1:24[ 6] 0:35[ 6] 0:21[ 6]
12. Harjumaa Uku Trolla 00:21.53 3:09(13) 4:57(11) 8:04(11) 14:21(12) 16:50(12) 18:28(12) 19:56(12) 21:25(12) 21:53(12)
3:09[13] 1:48[11] 3:07[11] 6:17[16] 2:29[14] 1:38[12] 1:28[ 7] 1:29[14] 0:28[14]
13. Harjumaa Romet Kriks 00:25.14 1:49( 9) 6:53(13) 13:58(13) 16:52(13) 18:22(13) 19:46(13) 22:31(14) 24:44(14) 25:14(14)
1:49[ 9] 5:04[16] 7:05[15] 2:54[ 9] 1:30[11] 1:24[11] 2:45[14] 2:13[16] 0:30[15]
14. Järvamaa Aleks Homin 00:28.40 19:09(16) 20:37(16) 22:35(16) 24:32(16) 25:29(16) 26:18(15) 27:52(15) 28:20(15) 28:40(15)
19:09[16] 1:28[ 5] 1:58[ 2] 1:57[ 2] 0:57[ 2] 0:49[ 5] 1:34[ 8] 0:28[ 1] 0:20[ 4]
15. Tartumaa Indrek Karja 00:33.49 3:09(13) 6:59(14) 15:08(14) 20:44(15) 25:24(15) 27:50(16) 31:37(16) 33:10(16) 33:49(16)
3:09[13] 3:50[15] 8:09[16] 5:36[15] 4:40[16] 2:26[15] 3:47[15] 1:33[15] 0:39[16]
Saaremaa Kaspar Linde Ei start
Lääne-Virumaa Kaur Koosapoeg Ei start
Järvamaa Ringo-Lehari Purge Ei start 13:09(15) 14:37(15) 16:35(15) 18:32(14) 19:29(14) 20:18(14) 21:52(13) 22:20(13) 22:40(13)
13:09[15] 1:28[ 5] 1:58[ 2] 1:57[ 2] 0:57[ 2] 0:49[ 5] 1:34[ 8] 0:28[ 1] 0:20[ 4]
1. Võrumaa Timo Kudre 00:10.34 1:12( 5) 2:24( 4) 3:51( 2) 4:50( 1) 6:57( 2) 8:07( 2) 9:10( 1) 9:51( 1) 10:18( 1) 10:34( 1)
1:12[ 5] 1:12[ 4] 1:27[ 1] 0:59[ 5] 2:07[ 4] 1:10[ 5] 1:03[ 5] 0:41[ 1] 0:27[ 1] 0:16[ 1]
2. Valgamaa Chris Marcus Krahv 00:11.13 1:00( 1) 2:15( 3) 3:50( 1) 5:31( 4) 7:28( 3) 8:32( 3) 9:28( 2) 10:19( 2) 10:53( 2) 11:13( 2)
1:00[ 1] 1:15[ 5] 1:35[ 2] 1:41[11] 1:57[ 2] 1:04[ 1] 0:56[ 2] 0:51[ 4] 0:34[ 6] 0:20[ 5]
3. Ogre OK/SC Audris Odo Vitolins 00:11.15 1:24( 8) 2:28( 6) 4:48( 5) 5:36( 6) 7:39( 4) 8:47( 4) 9:41( 3) 10:27( 3) 10:56( 3) 11:15( 3)
1:24[ 8] 1:04[ 2] 2:20[ 5] 0:48[ 3] 2:03[ 3] 1:08[ 3] 0:54[ 1] 0:46[ 2] 0:29[ 2] 0:19[ 4]
4. OK Arona/Madona Ritvars Ļepeškins 00:11.56 1:08( 2) 2:34( 7) 4:13( 4) 5:08( 3) 8:00( 6) 9:07( 5) 10:13( 4) 11:09( 4) 11:38( 4) 11:56( 4)
1:08[ 2] 1:26[ 7] 1:39[ 3] 0:55[ 4] 2:52[ 8] 1:07[ 2] 1:06[ 6] 0:56[ 5] 0:29[ 2] 0:18[ 3]
5. OK Arona/Madona Dāvis Vintišs 00:12.32 1:09( 4) 2:14( 2) 4:48( 5) 5:35( 5) 7:59( 5) 9:48( 6) 10:49( 5) 11:37( 5) 12:16( 5) 12:32( 5)
1:09[ 4] 1:05[ 3] 2:34[ 6] 0:47[ 2] 2:24[ 6] 1:49[ 9] 1:01[ 4] 0:48[ 3] 0:39[ 7] 0:16[ 1]
6. Ogre OK/SC Lukass Silins 00:13.44 1:12( 5) 2:27( 5) 5:11( 7) 6:29( 7) 8:38( 7) 9:51( 7) 11:02( 6) 12:29( 6) 13:01( 6) 13:44( 6)
1:12[ 5] 1:15[ 5] 2:44[ 7] 1:18[ 6] 2:09[ 5] 1:13[ 6] 1:11[ 7] 1:27[10] 0:32[ 4] 0:43[11]
7. Lääne-Virumaa Ossi Priks 00:14.51 1:17( 7) 2:44( 8) 6:35( 8) 7:59( 8) 10:26( 8) 12:02( 8) 13:01( 7) 13:58( 7) 14:31( 7) 14:51( 7)
1:17[ 7] 1:27[ 8] 3:51[10] 1:24[ 7] 2:27[ 7] 1:36[ 7] 0:59[ 3] 0:57[ 6] 0:33[ 5] 0:20[ 5]
8. Järvamaa Maarius Kotsulim 00:20.09 3:00(12) 4:56(12) 8:33(11) 10:09(11) 14:06(10) 16:29(10) 18:01( 9) 19:02( 8) 19:48( 8) 20:09( 8)
3:00[12] 1:56[ 9] 3:37[ 9] 1:36[ 9] 3:57[ 9] 2:23[12] 1:32[ 9] 1:01[ 7] 0:46[ 8] 0:21[ 7]
9. Põlvamaa Kaspar Karolin 00:20.54 1:57(10) 4:04(10) 7:32( 9) 9:05( 9) 15:05(11) 16:44(11) 18:12(10) 19:35(10) 20:30( 9) 20:54( 9)
1:57[10] 2:07[11] 3:28[ 8] 1:33[ 8] 6:00[12] 1:39[ 8] 1:28[ 8] 1:23[ 9] 0:55[ 9] 0:24[ 8]
10. Võrumaa Otto Toomas Kibena 00:20.58 1:30( 9) 3:36( 9) 7:43(10) 9:27(10) 13:45( 9) 15:52( 9) 17:48( 8) 19:16( 9) 20:34(10) 20:58(10)
1:30[ 9] 2:06[10] 4:07[11] 1:44[12] 4:18[10] 2:07[11] 1:56[10] 1:28[11] 1:18[11] 0:24[ 8]
11. Järvamaa Henri Perillus 00:22.55 2:27(11) 4:45(11) 10:01(12) 11:39(12) 16:06(12) 18:04(12) 20:14(11) 21:30(11) 22:26(11) 22:55(11)
2:27[11] 2:18[12] 5:16[12] 1:38[10] 4:27[11] 1:58[10] 2:10[11] 1:16[ 8] 0:56[10] 0:29[10]
IK Auseklis Gustavs Stana Puuduv KP 1:08( 2) 2:01( 1) 4:08( 3) 4:52( 2) 6:41( 1) 7:49( 1)
1:08[ 2] 0:53[ 1] 2:07[ 4] 0:44[ 1] 1:49[ 1] 1:08[ 3]
Ida-Virumaa Sven-Andres Niglas Puuduv KP 3:06(13) 5:53(13)
3:06[13] 2:47[13]
Võru maakond Kaspar Mill Ei start
Tartumaa Renno Merenäkk Ei start
Ogre OK/SC Renars Grasis Ei start
1. OK Arona/Madona Baunis Janis 00:13.28 1:12( 2) 1:43( 3) 2:45( 3) 4:36( 2) 6:12( 1) 7:06( 1) 7:33( 1) 9:13( 1) 10:25( 1) 11:40( 1) 12:25( 1) 13:10( 1) 13:28( 1)
1:12[ 2] 0:31[ 5] 1:02[ 4] 1:51[ 1] 1:36[ 2] 0:54[ 3] 0:27[ 3] 1:40[ 1] 1:12[ 6] 1:15[ 9] 0:45[ 2] 0:45[ 1] 0:18[ 3]
2. Lääne-Virumaa Sander Pritsik 00:14.34 1:13( 3) 1:39( 2) 2:34( 2) 5:44( 7) 7:16( 4) 8:07( 2) 8:31( 2) 10:16( 2) 11:28( 2) 12:44( 2) 13:31( 2) 14:17( 2) 14:34( 2)
1:13[ 3] 0:26[ 2] 0:55[ 1] 3:10[11] 1:32[ 1] 0:51[ 1] 0:24[ 1] 1:45[ 2] 1:12[ 6] 1:16[10] 0:47[ 6] 0:46[ 3] 0:17[ 1]
3. Lääne-Virumaa Priit Randman 00:14.38 1:20( 6) 1:51( 6) 3:17( 6) 5:29( 6) 7:33( 6) 8:26( 3) 9:01( 4) 10:58( 3) 12:01( 3) 12:46( 3) 13:31( 2) 14:19( 3) 14:38( 3)
1:20[ 6] 0:31[ 5] 1:26[11] 2:12[ 6] 2:04[ 6] 0:53[ 2] 0:35[ 5] 1:57[ 5] 1:03[ 2] 0:45[ 3] 0:45[ 2] 0:48[ 4] 0:19[ 5]
4. Tartumaa Rimmo Rõõm 00:15.20 1:43( 8) 2:33( 9) 3:35( 8) 5:26( 4) 7:33( 6) 8:28( 4) 9:00( 3) 11:16( 4) 12:21( 4) 13:13( 4) 14:02( 4) 15:03( 4) 15:20( 4)
1:43[ 8] 0:50[10] 1:02[ 4] 1:51[ 1] 2:07[ 7] 0:55[ 4] 0:32[ 4] 2:16[ 8] 1:05[ 3] 0:52[ 5] 0:49[ 7] 1:01[ 9] 0:17[ 1]
5. Ogre OK/SC Nauris Neimanis 00:15.27 1:19( 5) 1:47( 5) 3:03( 5) 5:14( 3) 6:59( 3) 8:53( 6) 9:29( 5) 11:35( 5) 12:40( 5) 13:23( 5) 14:13( 5) 15:07( 5) 15:27( 5)
1:19[ 5] 0:28[ 3] 1:16[ 9] 2:11[ 5] 1:45[ 3] 1:54[11] 0:36[ 6] 2:06[ 6] 1:05[ 3] 0:43[ 1] 0:50[ 8] 0:54[ 7] 0:20[ 7]
6. Tartumaa Kaarel Vesilind 00:15.32 1:16( 4) 1:45( 4) 2:59( 4) 5:56( 8) 8:35( 8) 9:32( 7) 9:57( 6) 11:50( 6) 12:55( 6) 13:42( 6) 14:28( 6) 15:13( 6) 15:32( 6)
1:16[ 4] 0:29[ 4] 1:14[ 8] 2:57[10] 2:39[ 9] 0:57[ 5] 0:25[ 2] 1:53[ 3] 1:05[ 3] 0:47[ 4] 0:46[ 4] 0:45[ 1] 0:19[ 5]
7. Tartumaa Andres Rõõm 00:17.32 1:44( 9) 2:27( 8) 3:22( 7) 5:27( 5) 7:28( 5) 8:32( 5) 10:39( 7) 12:49( 7) 14:06( 7) 15:08( 7) 15:52( 7) 17:12( 7) 17:32( 7)
1:44[ 9] 0:43[ 8] 0:55[ 1] 2:05[ 4] 2:01[ 5] 1:04[ 6] 2:07[11] 2:10[ 7] 1:17[ 9] 1:02[ 6] 0:44[ 1] 1:20[10] 0:20[ 7]
8. Võrumaa Kevin Hallop 00:18.55 1:08( 1) 1:33( 1) 2:32( 1) 4:24( 1) 6:24( 2) 11:37(10) 13:22(11) 15:17( 9) 16:13( 9) 16:56( 8) 17:42( 8) 18:37( 8) 18:55( 8)
1:08[ 1] 0:25[ 1] 0:59[ 3] 1:52[ 3] 2:00[ 4] 5:13[12] 1:45[10] 1:55[ 4] 0:56[ 1] 0:43[ 1] 0:46[ 4] 0:55[ 8] 0:18[ 3]
9. Ida-Virumaa Paul Nestor 00:20.11 2:30(12) 3:27(12) 5:08(12) 7:47(12) 10:55(11) 12:12(11) 12:54(10) 15:22(10) 16:38(10) 17:51( 9) 18:47( 9) 19:39( 9) 20:11( 9)
2:30[12] 0:57[12] 1:41[13] 2:39[ 8] 3:08[10] 1:17[ 7] 0:42[ 8] 2:28[ 9] 1:16[ 8] 1:13[ 8] 0:56[ 9] 0:52[ 6] 0:32[12]
10. Järvamaa Artur Soo 00:20.12 1:42( 7) 2:24( 7) 3:40( 9) 6:50(10) 9:27( 9) 10:53( 8) 11:34( 8) 14:28( 8) 16:12( 8) 17:57(10) 19:00(10) 19:48(10) 20:12(10)
1:42[ 7] 0:42[ 7] 1:16[ 9] 3:10[11] 2:37[ 8] 1:26[ 9] 0:41[ 7] 2:54[10] 1:44[11] 1:45[12] 1:03[10] 0:48[ 4] 0:24[10]
11. Põlvamaa Mattias Maidla 00:22.05 1:49(10) 2:34(10) 3:43(10) 6:06( 9) 10:00(10) 11:22( 9) 12:12( 9) 15:34(11) 17:18(11) 18:38(11) 20:15(11) 21:38(11) 22:05(11)
1:49[10] 0:45[ 9] 1:09[ 7] 2:23[ 7] 3:54[11] 1:22[ 8] 0:50[ 9] 3:22[11] 1:44[11] 1:20[11] 1:37[11] 1:23[11] 0:27[11]
12. Ida-Virumaa Jürmo Rooma 00:25.43 2:14(11) 3:04(11) 4:32(11) 7:14(11) 11:16(12) 13:00(12) 15:27(12) 19:06(12) 20:45(12) 21:56(12) 23:38(12) 25:22(12) 25:43(12)
2:14[11] 0:50[10] 1:28[12] 2:42[ 9] 4:02[12] 1:44[10] 2:27[12] 3:39[12] 1:39[10] 1:11[ 7] 1:42[12] 1:44[12] 0:21[ 9]
Võrumaa Mihkel Mahla Puuduv KP 3:34(13) 5:37(13) 6:45(13)
3:34[13] 2:03[13] 1:08[ 6]
1. Järvamaa Kaarel Kallas 00:15.10 2:43( 1) 4:13( 1) 6:20( 1) 8:04( 1) 8:45( 1) 10:48( 1) 12:03( 1) 12:51( 1) 14:04( 1) 14:52( 1) 15:10( 1)
2:43[ 1] 1:30[ 2] 2:07[ 1] 1:44[ 1] 0:41[ 2] 2:03[ 1] 1:15[ 1] 0:48[ 1] 1:13[ 1] 0:48[ 1] 0:18[ 1]
2. Valgamaa Aares Fjodorov 00:21.05 3:00( 4) 4:16( 2) 7:54( 2) 11:00( 2) 11:49( 2) 14:01( 2) 15:29( 2) 17:23( 2) 19:32( 2) 20:41( 2) 21:05( 2)
3:00[ 4] 1:16[ 1] 3:38[ 4] 3:06[ 4] 0:49[ 3] 2:12[ 3] 1:28[ 2] 1:54[ 5] 2:09[ 5] 1:09[ 3] 0:24[ 3]
3. Harjumaa Roland Jairus 00:21.30 2:44( 2) 7:00( 4) 10:22( 4) 13:15( 4) 13:43( 3) 15:48( 3) 17:16( 3) 18:12( 3) 20:03( 3) 21:06( 3) 21:30( 3)
2:44[ 2] 4:16[ 6] 3:22[ 3] 2:53[ 3] 0:28[ 1] 2:05[ 2] 1:28[ 2] 0:56[ 2] 1:51[ 3] 1:03[ 2] 0:24[ 3]
4. Põlvamaa Erko Jakobson 00:23.52 2:55( 3) 6:19( 3) 9:04( 3) 11:52( 3) 13:44( 4) 16:07( 4) 19:24( 4) 20:21( 4) 21:56( 4) 23:32( 4) 23:52( 4)
2:55[ 3] 3:24[ 5] 2:45[ 2] 2:48[ 2] 1:52[ 4] 2:23[ 4] 3:17[ 5] 0:57[ 3] 1:35[ 2] 1:36[ 5] 0:20[ 2]
5. Hiiumaa Märt Maripuu 00:32.56 4:03( 5) 7:09( 5) 11:57( 5) 15:54( 5) 17:49( 5) 21:33( 5) 24:13( 5) 26:20( 5) 29:01( 5) 32:32( 5) 32:56( 5)
4:03[ 5] 3:06[ 4] 4:48[ 5] 3:57[ 6] 1:55[ 5] 3:44[ 6] 2:40[ 4] 2:07[ 6] 2:41[ 6] 3:31[ 6] 0:24[ 3]
6. Harjumaa Alar Alajaan 00:33.13 7:12( 6) 9:18( 6) 14:24( 6) 17:30( 6) 20:05( 6) 23:06( 6) 28:09( 6) 29:24( 6) 31:18( 6) 32:34( 6) 33:13( 6)
7:12[ 6] 2:06[ 3] 5:06[ 6] 3:06[ 4] 2:35[ 6] 3:01[ 5] 5:03[ 6] 1:15[ 4] 1:54[ 4] 1:16[ 4] 0:39[ 6]
Ida-Virumaa Allan Roosimägi Ei start
1. Võrumaa Randy Korb 00:11.37 1:07( 2) 2:13( 4) 4:19( 2) 5:24( 2) 7:42( 2) 8:52( 1) 9:53( 1) 10:36( 1) 11:17( 1) 11:37( 1)
1:07[ 2] 1:06[ 3] 2:06[ 2] 1:05[ 3] 2:18[ 2] 1:10[ 1] 1:01[ 1] 0:43[ 1] 0:41[12] 0:20[ 3]
2. Võrumaa Raul Kudre 00:11.47 1:10( 3) 2:09( 1) 4:08( 1) 5:02( 1) 7:19( 1) 9:07( 2) 10:08( 2) 10:56( 2) 11:27( 2) 11:47( 2)
1:10[ 3] 0:59[ 1] 1:59[ 1] 0:54[ 2] 2:17[ 1] 1:48[11] 1:01[ 1] 0:48[ 3] 0:31[ 1] 0:20[ 3]
3. Harjumaa Rain Lillsoo 00:13.07 1:25( 5) 2:48( 5) 5:18( 5) 6:11( 3) 9:00( 3) 10:24( 3) 11:25( 3) 12:12( 3) 12:46( 3) 13:07( 3)
1:25[ 5] 1:23[ 4] 2:30[ 6] 0:53[ 1] 2:49[ 7] 1:24[ 2] 1:01[ 1] 0:47[ 2] 0:34[ 9] 0:21[ 8]
4. Tartumaa Vallo Vaher 00:13.41 1:29( 9) 2:53( 6) 5:10( 4) 6:38( 4) 9:23( 4) 10:54( 4) 12:00( 4) 12:50( 4) 13:21( 4) 13:41( 4)
1:29[ 9] 1:24[ 5] 2:17[ 4] 1:28[ 6] 2:45[ 5] 1:31[ 4] 1:06[ 6] 0:50[ 4] 0:31[ 1] 0:20[ 3]
5. Ida-Virumaa Jan Aas 00:15.05 1:28( 7) 3:13(10) 5:23( 6) 7:37( 7) 10:30( 7) 12:09( 6) 13:14( 5) 14:08( 5) 14:44( 5) 15:05( 5)
1:28[ 7] 1:45[12] 2:10[ 3] 2:14[10] 2:53[ 9] 1:39[10] 1:05[ 5] 0:54[ 7] 0:36[10] 0:21[ 8]
6. Järvamaa Ilmar Udam 00:15.40 1:10( 3) 2:09( 1) 4:32( 3) 7:28( 6) 10:05( 5) 11:36( 5) 13:32( 6) 14:41( 6) 15:12( 6) 15:40( 6)
1:10[ 3] 0:59[ 1] 2:23[ 5] 2:56[12] 2:37[ 3] 1:31[ 4] 1:56[16] 1:09[10] 0:31[ 1] 0:28[17]
7. Ida-Virumaa Arvo Sala 00:15.51 1:25( 5) 3:08( 8) 5:48( 8) 7:03( 5) 10:22( 6) 12:34( 7) 13:58( 7) 14:59( 7) 15:30( 7) 15:51( 7)
1:25[ 5] 1:43[10] 2:40[ 7] 1:15[ 4] 3:19[12] 2:12[13] 1:24[11] 1:01[ 9] 0:31[ 1] 0:21[ 8]
8. Harjumaa Tarmo Lillsoo 00:16.03 1:47(14) 3:42(14) 6:50(13) 8:46(10) 11:32( 9) 13:05( 9) 14:12( 8) 15:02( 8) 15:43( 8) 16:03( 8)
1:47[14] 1:55[14] 3:08[12] 1:56[ 9] 2:46[ 6] 1:33[ 6] 1:07[ 7] 0:50[ 4] 0:41[12] 0:20[ 3]
9. Harjumaa Erki Kriks 00:16.28 1:30(10) 2:54( 7) 5:38( 7) 8:42( 9) 11:26( 8) 13:04( 8) 14:18( 9) 15:34( 9) 16:06( 9) 16:28( 9)
1:30[10] 1:24[ 5] 2:44[ 8] 3:04[13] 2:44[ 4] 1:38[ 9] 1:14[ 8] 1:16[13] 0:32[ 6] 0:22[13]
10. Lääne-Virumaa Kalmer Koosapoeg 00:16.42 0:27( 1) 2:10( 3) 5:59( 9) 9:04(12) 12:26(11) 14:01(11) 15:02(10) 15:52(10) 16:23(10) 16:42(10)
0:27[ 1] 1:43[10] 3:49[14] 3:05[14] 3:22[13] 1:35[ 7] 1:01[ 1] 0:50[ 4] 0:31[ 1] 0:19[ 1]
11. Harjumaa Indrek Lillsoo 00:17.20 1:47(14) 3:14(11) 7:29(14) 9:20(13) 12:18(10) 13:42(10) 15:16(11) 16:28(11) 17:01(11) 17:20(11)
1:47[14] 1:27[ 8] 4:15[16] 1:51[ 8] 2:58[10] 1:24[ 2] 1:34[12] 1:12[12] 0:33[ 7] 0:19[ 1]
12. Võru maakond Rein Zaitsev 00:18.21 1:28( 7) 4:38(16) 7:31(15) 8:57(11) 12:41(12) 14:18(12) 16:22(12) 17:20(12) 17:58(12) 18:21(12)
1:28[ 7] 3:10[18] 2:53[ 9] 1:26[ 5] 3:44[15] 1:37[ 8] 2:04[17] 0:58[ 8] 0:38[11] 0:23[15]
13. Valgamaa Kunnar Vahi 00:21.08 1:48(16) 4:44(18) 10:06(18) 11:40(15) 14:52(14) 17:16(14) 18:37(14) 20:03(14) 20:46(14) 21:08(13)
1:48[16] 2:56[17] 5:22[18] 1:34[ 7] 3:12[11] 2:24[15] 1:21[10] 1:26[16] 0:43[15] 0:22[13]
14. Saaremaa Jüri Linde 00:22.14 1:53(17) 3:17(12) 6:11(10) 8:34( 8) 15:05(15) 17:34(15) 19:21(15) 20:50(15) 21:51(15) 22:14(14)
1:53[17] 1:24[ 5] 2:54[11] 2:23[11] 6:31[18] 2:29[16] 1:47[15] 1:29[17] 1:01[18] 0:23[15]
15. Valgamaa Magnar Alev 00:22.29 1:35(12) 3:29(13) 6:22(11) 14:29(18) 17:19(18) 19:10(17) 20:25(17) 21:35(17) 22:08(16) 22:29(15)
1:35[12] 1:54[13] 2:53[ 9] 8:07[18] 2:50[ 8] 1:51[12] 1:15[ 9] 1:10[11] 0:33[ 7] 0:21[ 8]
16. Hiiumaa Tanel Esta 00:22.37 1:42(13) 3:48(15) 8:03(16) 12:22(16) 16:03(16) 18:23(16) 20:02(16) 21:34(16) 22:16(17) 22:37(16)
1:42[13] 2:06[15] 4:15[16] 4:19[17] 3:41[14] 2:20[14] 1:39[13] 1:32[18] 0:42[14] 0:21[ 8]
17. Saaremaa Mart Aru 00:24.52 2:17(18) 4:39(17) 8:43(17) 12:30(17) 16:41(17) 19:31(18) 22:22(18) 23:47(18) 24:32(18) 24:52(17)
2:17[18] 2:22[16] 4:04[15] 3:47[16] 4:11[17] 2:50[18] 2:51[18] 1:25[15] 0:45[16] 0:20[ 3]
18. Võrumaa Indrek Mahla 00:27.50 1:34(11) 3:09( 9) 6:31(12) 9:45(14) 13:45(13) 16:14(13) 17:58(13) 19:22(13) 20:12(13) 27:50(18)
1:34[11] 1:35[ 9] 3:22[13] 3:14[15] 4:00[16] 2:29[16] 1:44[14] 1:24[14] 0:50[17] 7:38[18]
Võrumaa Meelis Mälberg Puuduv KP
Ida-Virumaa Tiit Pekk Ei start
Põlvamaa Indrek Karolin Ei start
Ida-Virumaa Andrei Semenkov Ei start
1. Tartumaa Mart Külvik 00:17.10 2:48( 5) 5:31( 1) 7:36( 1) 11:18( 2) 13:08( 2) 14:34( 2) 15:57( 2) 16:45( 1) 17:10( 1)
2:48[ 5] 2:43[ 1] 2:05[10] 3:42[ 4] 1:50[ 4] 1:26[ 4] 1:23[ 6] 0:48[ 1] 0:25[ 3]
2. Hiiumaa Toomas Mast 00:18.03 2:06( 3) 5:42( 2) 7:46( 3) 10:49( 1) 12:37( 1) 14:32( 1) 15:36( 1) 17:35( 2) 18:03( 2)
2:06[ 3] 3:36[ 6] 2:04[ 9] 3:03[ 1] 1:48[ 3] 1:55[ 8] 1:04[ 1] 1:59[10] 0:28[ 6]
3. Viljandimaa Riho Männi 00:18.57 1:56( 1) 7:38( 7) 8:48( 6) 11:56( 3) 13:42( 3) 15:35( 3) 16:49( 3) 18:33( 3) 18:57( 3)
1:56[ 1] 5:42[10] 1:10[ 1] 3:08[ 2] 1:46[ 2] 1:53[ 7] 1:14[ 4] 1:44[ 7] 0:24[ 1]
4. Tartumaa Tiit Tali 00:20.39 2:31( 4) 7:10( 5) 8:34( 5) 13:33( 5) 15:30( 4) 17:27( 4) 18:37( 4) 20:13( 4) 20:39( 4)
2:31[ 4] 4:39[ 9] 1:24[ 5] 4:59[ 8] 1:57[ 5] 1:57[ 9] 1:10[ 2] 1:36[ 6] 0:26[ 4]
5. Tartumaa Priit Pääslane 00:22.06 3:11( 6) 6:23( 4) 7:54( 4) 13:54( 6) 16:26( 5) 17:36( 5) 20:06( 5) 21:37( 5) 22:06( 5)
3:11[ 6] 3:12[ 3] 1:31[ 7] 6:00[10] 2:32[ 7] 1:10[ 2] 2:30[10] 1:31[ 3] 0:29[ 7]
6. Võru maakond Mati Ojandu 00:22.27 4:13( 9) 7:30( 6) 8:48( 6) 13:02( 4) 17:05( 6) 19:03( 6) 20:28( 6) 21:54( 6) 22:27( 6)
4:13[ 9] 3:17[ 4] 1:18[ 3] 4:14[ 6] 4:03[10] 1:58[10] 1:25[ 8] 1:26[ 2] 0:33[ 9]
7. Ida-Virumaa Jüri Rokko 00:24.12 6:20(12) 9:38( 9) 10:55( 9) 14:46( 7) 19:18( 7) 20:49( 8) 22:13( 7) 23:48( 7) 24:12( 7)
6:20[12] 3:18[ 5] 1:17[ 2] 3:51[ 5] 4:32[12] 1:31[ 5] 1:24[ 7] 1:35[ 5] 0:24[ 1]
8. Raplamaa Raivo Panker 00:25.06 3:49( 8) 8:04( 8) 9:31( 8) 15:22( 8) 19:36( 8) 20:45( 7) 22:41( 8) 24:32( 8) 25:06( 8)
3:49[ 8] 4:15[ 8] 1:27[ 6] 5:51[ 9] 4:14[11] 1:09[ 1] 1:56[ 9] 1:51[ 9] 0:34[10]
9. Ida-Virumaa Mihkel Nahkur 00:27.42 13:11(13) 16:20(12) 17:41(12) 20:59(10) 23:00(10) 24:24( 9) 25:42( 9) 27:15( 9) 27:42( 9)
13:11[13] 3:09[ 2] 1:21[ 4] 3:18[ 3] 2:01[ 6] 1:24[ 3] 1:18[ 5] 1:33[ 4] 0:27[ 5]
10. Valgamaa Sulev Kõiv 00:30.22 3:12( 7) 12:44(10) 15:18(10) 19:35( 9) 22:07( 9) 24:30(10) 28:02(10) 29:51(10) 30:22(10)
3:12[ 7] 9:32[12] 2:34[11] 4:17[ 7] 2:32[ 7] 2:23[12] 3:32[12] 1:49[ 8] 0:31[ 8]
11. Tartumaa Margus Sarap 00:38.49 4:51(10) 13:14(11) 16:53(11) 26:44(11) 29:55(12) 32:17(12) 35:34(12) 38:13(11) 38:49(11)
4:51[10] 8:23[11] 3:39[13] 9:51[12] 3:11[ 9] 2:22[11] 3:17[11] 2:39[11] 0:36[11]
12. Valgamaa Jüri Merirand 00:48.00 5:59(11) 17:45(13) 20:51(13) 30:38(13) 35:40(13) 38:30(13) 42:32(13) 47:01(12) 48:00(12)
5:59[11] 11:46[13] 3:06[12] 9:47[11] 5:02[13] 2:50[13] 4:02[13] 4:29[12] 0:59[12]
Hiiumaa Toivo Saue Katk 1:58( 2) 5:55( 3) 7:37( 2) 28:14(12) 29:54(11) 31:28(11) 32:39(11)
1:58[ 2] 3:57[ 7] 1:42[ 8] 20:37[13] 1:40[ 1] 1:34[ 6] 1:11[ 3]
Tartumaa Indrek Ümarik Puuduv KP
Lääne-Virumaa Aleksander Pritsik Puuduv KP
1. Järvamaa Anett Liisa Parts 00:14.38 1:26( 1) 2:53( 1) 8:26( 3) 10:04( 1) 12:17( 1) 13:36( 1) 14:18( 1) 14:38( 1)
1:26[ 1] 1:27[ 1] 5:33[ 8] 1:38[ 1] 2:13[ 2] 1:19[ 5] 0:42[ 5] 0:20[ 1]
2. Põlvamaa Johanna Oras 00:14.50 2:14( 6) 4:06( 4) 7:53( 1) 10:13( 2) 12:28( 2) 13:46( 2) 14:25( 2) 14:50( 2)
2:14[ 6] 1:52[ 4] 3:47[ 4] 2:20[ 6] 2:15[ 4] 1:18[ 3] 0:39[ 3] 0:25[ 7]
3. Võrumaa Grete Johanna Korb 00:17.09 2:12( 5) 3:56( 3) 10:34( 7) 12:32( 6) 14:53( 5) 16:11( 3) 16:46( 3) 17:09( 3)
2:12[ 5] 1:44[ 2] 6:38[11] 1:58[ 2] 2:21[ 5] 1:18[ 3] 0:35[ 1] 0:23[ 4]
4. Põlvamaa Luisa Nõmmik 00:17.32 2:16( 8) 4:35( 6) 8:13( 2) 11:14( 3) 13:57( 3) 16:19( 5) 17:06( 4) 17:32( 4)
2:16[ 8] 2:19[ 8] 3:38[ 3] 3:01[12] 2:43[10] 2:22[16] 0:47[ 7] 0:26[ 9]
5. Harjumaa Anna Mia Atonen 00:18.02 1:58( 3) 5:12(10) 11:32(11) 13:35( 8) 15:48( 7) 17:01( 6) 17:40( 5) 18:02( 5)
1:58[ 3] 3:14[14] 6:20[ 9] 2:03[ 3] 2:13[ 2] 1:13[ 2] 0:39[ 3] 0:22[ 3]
6. OK Arona/Madona Anete Vintiša 00:18.28 1:51( 2) 4:53( 7) 9:27( 5) 11:38( 4) 14:54( 6) 16:13( 4) 18:02( 6) 18:28( 6)
1:51[ 2] 3:02[11] 4:34[ 6] 2:11[ 4] 3:16[14] 1:19[ 5] 1:49[16] 0:26[ 9]
7. Põlvamaa Triin Neeno 00:18.49 2:23(11) 4:20( 5) 11:00( 9) 13:40( 9) 16:13( 8) 17:35( 7) 18:23( 7) 18:49( 7)
2:23[11] 1:57[ 5] 6:40[12] 2:40[ 9] 2:33[ 6] 1:22[ 7] 0:48[ 8] 0:26[ 9]
8. Hiiumaa Marta Maripuu 00:19.31 2:17(10) 6:43(16) 10:18( 6) 13:23( 7) 16:13( 8) 18:13( 8) 18:58( 8) 19:31( 8)
2:17[10] 4:26[18] 3:35[ 2] 3:05[16] 2:50[12] 2:00[12] 0:45[ 6] 0:33[18]
9. Põlvamaa Maarja Oras 00:20.34 3:27(16) 7:39(17) 11:06(10) 13:44(10) 17:42(10) 19:18( 9) 20:08( 9) 20:34( 9)
3:27[16] 4:12[17] 3:27[ 1] 2:38[ 8] 3:58[16] 1:36[ 9] 0:50[ 9] 0:26[ 9]
10. OK Arona/Madona Liene Riekstiņa 00:21.09 5:00(19) 8:02(18) 14:35(14) 16:53(13) 19:05(11) 20:13(10) 20:49(10) 21:09(10)
5:00[19] 3:02[11] 6:33[10] 2:18[ 5] 2:12[ 1] 1:08[ 1] 0:36[ 2] 0:20[ 1]
11. Hiiumaa Mia Esta 00:21.57 2:14( 6) 5:47(12) 14:03(12) 16:37(12) 19:13(12) 20:38(11) 21:33(11) 21:57(11)
2:14[ 6] 3:33[15] 8:16[14] 2:34[ 7] 2:36[ 8] 1:25[ 8] 0:55[12] 0:24[ 5]
12. Võrumaa Marta Mälberg 00:24.46 2:52(14) 6:28(15) 15:51(16) 18:35(15) 21:25(13) 23:28(12) 24:21(12) 24:46(12)
2:52[14] 3:36[16] 9:23[16] 2:44[10] 2:50[12] 2:03[13] 0:53[11] 0:25[ 7]
13. Võrumaa Kirke Keem 00:25.05 2:05( 4) 3:49( 2) 16:24(17) 19:27(17) 22:01(14) 23:40(13) 24:39(13) 25:05(13)
2:05[ 4] 1:44[ 2] 12:35[19] 3:03[14] 2:34[ 7] 1:39[10] 0:59[14] 0:26[ 9]
14. Võru maakond Iiris Timma 00:25.56 2:32(12) 5:11( 9) 15:36(15) 18:40(16) 22:11(15) 24:26(14) 25:26(14) 25:56(14)
2:32[12] 2:39[10] 10:25[17] 3:04[15] 3:31[15] 2:15[15] 1:00[15] 0:30[15]
15. Järvamaa Kaisa Kallas 00:27.06 3:38(18) 6:00(14) 18:33(18) 21:28(18) 24:13(17) 25:52(15) 26:42(15) 27:06(15)
3:38[18] 2:22[ 9] 12:33[18] 2:55[11] 2:45[11] 1:39[10] 0:50[ 9] 0:24[ 5]
16. Tartumaa Kaisa Karja 00:30.11 2:16( 8) 5:19(11) 14:34(13) 17:49(14) 23:45(16) 26:26(16) 29:39(16) 30:11(16)
2:16[ 8] 3:03[13] 9:15[15] 3:15[17] 5:56[17] 2:41[18] 3:13[18] 0:32[16]
17. Võru maakond Miina Raudoja 00:31.48 3:32(17) 5:50(13) 10:42( 8) 14:23(11) 28:11(18) 30:21(17) 31:19(17) 31:48(17)
3:32[17] 2:18[ 7] 4:52[ 7] 3:41[18] 13:48[19] 2:10[14] 0:58[13] 0:29[14]
18. Võru maakond Loore Liisa Samuel 00:36.49 3:24(15) 12:30(19) 19:37(19) 24:41(19) 31:03(19) 33:30(18) 36:17(18) 36:49(18)
3:24[15] 9:06[19] 7:07[13] 5:04[19] 6:22[18] 2:27[17] 2:47[17] 0:32[16]
Harjumaa Mariel Kriks Katk
Võrumaa Käti Kudre Puuduv KP 2:48(13) 4:54( 8) 9:04( 4) 12:06( 5) 14:48( 4)
2:48[13] 2:06[ 6] 4:10[ 5] 3:02[13] 2:42[ 9]
Saaremaa Katrin Linde Ei start
Järvamaa Annaliisa Aren Ei start
1. Tartumaa Harriet Koppel 00:15.08 2:23( 3) 4:02( 3) 7:15( 1) 10:17( 1) 11:41( 1) 13:17( 1) 14:42( 1) 15:08( 1)
2:23[ 3] 1:39[ 1] 3:13[ 2] 3:02[ 1] 1:24[ 1] 1:36[ 4] 1:25[ 3] 0:26[ 2]
2. Võrumaa Anni Linnus 00:16.27 3:14( 4) 5:07( 4) 8:09( 3) 11:39( 3) 13:09( 2) 14:29( 2) 16:00( 2) 16:27( 2)
3:14[ 4] 1:53[ 3] 3:02[ 1] 3:30[ 3] 1:30[ 3] 1:20[ 2] 1:31[ 4] 0:27[ 4]
3. Järvamaa Anna-Liisa Leiten 00:19.12 1:51( 2) 3:49( 2) 11:04( 4) 14:29( 4) 15:56( 4) 17:22( 4) 18:46( 3) 19:12( 3)
1:51[ 2] 1:58[ 4] 7:15[ 4] 3:25[ 2] 1:27[ 2] 1:26[ 3] 1:24[ 2] 0:26[ 2]
4. Tartumaa Mareli Vaher 00:19.42 1:37( 1) 3:16( 1) 7:18( 2) 11:21( 2) 13:38( 3) 14:55( 3) 19:20( 4) 19:42( 4)
1:37[ 1] 1:39[ 1] 4:02[ 3] 4:03[ 4] 2:17[ 4] 1:17[ 1] 4:25[ 6] 0:22[ 1]
5. Võrumaa Age-Anett Laanejõe 00:37.29 4:44( 5) 15:38( 5) 23:02( 5) 29:23( 5) 33:44( 5) 35:39( 5) 36:49( 5) 37:29( 5)
4:44[ 5] 10:54[ 5] 7:24[ 5] 6:21[ 6] 4:21[ 5] 1:55[ 5] 1:10[ 1] 0:40[ 5]
6. Järvamaa Laura Juhanson 01:01.02 16:31( 6) 31:46( 6) 41:30( 6) 47:49( 6) 54:58( 6) 57:47( 6) 60:22( 6) 61:02( 6)
16:31[ 6] 15:15[ 6] 9:44[ 6] 6:19[ 5] 7:09[ 6] 2:49[ 6] 2:35[ 5] 0:40[ 5]
1. Tartumaa Birgit Rõõm 00:11.39 1:16( 1) 2:57( 1) 5:15( 1) 7:17( 1) 8:24( 1) 9:17( 1) 10:27( 1) 11:04( 1) 11:39( 1)
1:16[ 1] 1:41[ 1] 2:18[ 2] 2:02[ 1] 1:07[ 1] 0:53[ 1] 1:10[ 1] 0:37[ 2] 0:35[ 8]
2. Lääne-Virumaa Liis-Marii Kaso 00:12.51 1:25( 3) 3:08( 2) 5:58( 3) 8:08( 2) 9:34( 2) 10:31( 2) 11:59( 2) 12:33( 2) 12:51( 2)
1:25[ 3] 1:43[ 2] 2:50[ 5] 2:10[ 2] 1:26[ 2] 0:57[ 3] 1:28[ 2] 0:34[ 1] 0:18[ 1]
3. Ogre OK/SC Zozefine Zavjalova 00:14.16 1:22( 2) 3:19( 3) 5:29( 2) 8:20( 3) 9:48( 3) 10:41( 3) 12:22( 3) 13:42( 3) 14:16( 3)
1:22[ 2] 1:57[ 4] 2:10[ 1] 2:51[ 3] 1:28[ 3] 0:53[ 1] 1:41[ 4] 1:20[ 8] 0:34[ 7]
4. Raplamaa Brigitte Panker 00:16.17 1:56( 5) 4:14( 5) 6:47( 5) 10:33( 5) 12:15( 4) 13:23( 4) 15:17( 4) 15:55( 4) 16:17( 4)
1:56[ 5] 2:18[ 6] 2:33[ 3] 3:46[ 6] 1:42[ 4] 1:08[ 5] 1:54[ 5] 0:38[ 3] 0:22[ 2]
5. Põlvamaa Geteli Hanni 00:16.31 1:48( 4) 4:03( 4) 6:37( 4) 9:49( 4) 12:28( 5) 13:26( 5) 15:27( 5) 16:09( 5) 16:31( 5)
1:48[ 4] 2:15[ 5] 2:34[ 4] 3:12[ 5] 2:39[ 7] 0:58[ 4] 2:01[ 6] 0:42[ 5] 0:22[ 2]
6. Ogre OK/SC Elize Bremze 00:17.19 2:45( 7) 4:37( 6) 8:58( 6) 11:52( 6) 13:35( 6) 14:44( 6) 16:13( 6) 16:51( 6) 17:19( 6)
2:45[ 7] 1:52[ 3] 4:21[ 7] 2:54[ 4] 1:43[ 5] 1:09[ 6] 1:29[ 3] 0:38[ 3] 0:28[ 5]
7. Võrumaa Mari Ann Mahla 00:24.44 3:51( 8) 6:23( 7) 12:20( 8) 16:26( 8) 19:43( 8) 21:05( 7) 23:25( 7) 24:12( 7) 24:44( 7)
3:51[ 8] 2:32[ 7] 5:57[ 8] 4:06[ 7] 3:17[ 8] 1:22[ 7] 2:20[ 7] 0:47[ 6] 0:32[ 6]
8. Põlvamaa Karoliina Kets 00:27.45 2:30( 6) 6:28( 8) 9:55( 7) 14:11( 7) 16:33( 7) 23:18( 8) 26:22( 8) 27:19( 8) 27:45( 8)
2:30[ 6] 3:58[ 8] 3:27[ 6] 4:16[ 8] 2:22[ 6] 6:45[ 8] 3:04[ 8] 0:57[ 7] 0:26[ 4]
1. Ida-Virumaa Jonne Rooma 00:16.10 2:55( 4) 4:07( 2) 6:16( 1) 7:44( 1) 8:40( 1) 10:46( 1) 12:11( 1) 13:14( 1) 14:41( 1) 15:49( 1) 16:10( 1)
2:55[ 4] 1:12[ 2] 2:09[ 2] 1:28[ 1] 0:56[ 8] 2:06[ 5] 1:25[ 7] 1:03[ 6] 1:27[ 2] 1:08[ 3] 0:21[ 2]
2. Võrumaa Doris Kudre 00:16.13 2:40( 1) 4:17( 3) 6:47( 2) 9:06( 3) 9:44( 2) 11:35( 2) 12:45( 2) 13:39( 2) 14:55( 2) 15:51( 2) 16:13( 2)
2:40[ 1] 1:37[ 4] 2:30[ 3] 2:19[ 4] 0:38[ 1] 1:51[ 1] 1:10[ 1] 0:54[ 1] 1:16[ 1] 0:56[ 1] 0:22[ 4]
3. OK Arona/Madona Elīza Madsena 00:17.40 3:18( 7) 4:50( 5) 6:56( 3) 9:32( 4) 10:26( 3) 12:33( 3) 13:43( 3) 14:39( 3) 16:07( 3) 17:19( 3) 17:40( 3)
3:18[ 7] 1:32[ 3] 2:06[ 1] 2:36[ 9] 0:54[ 5] 2:07[ 6] 1:10[ 1] 0:56[ 2] 1:28[ 3] 1:12[ 5] 0:21[ 2]
4. Harjumaa Epp Paalberg 00:19.40 2:45( 3) 3:49( 1) 7:05( 4) 9:01( 2) 10:39( 4) 12:34( 4) 13:49( 4) 15:40( 4) 18:08( 4) 19:16( 4) 19:40( 4)
2:45[ 3] 1:04[ 1] 3:16[ 7] 1:56[ 2] 1:38[10] 1:55[ 2] 1:15[ 3] 1:51[10] 2:28[ 6] 1:08[ 3] 0:24[ 7]
5. OK Arona/Madona Anete Strauta 00:20.24 2:56( 5) 5:22( 6) 7:56( 6) 10:13( 5) 10:57( 5) 14:58( 7) 16:19( 6) 17:15( 5) 18:46( 5) 20:01( 5) 20:24( 5)
2:56[ 5] 2:26[ 8] 2:34[ 4] 2:17[ 3] 0:44[ 3] 4:01[10] 1:21[ 6] 0:56[ 2] 1:31[ 4] 1:15[ 7] 0:23[ 6]
6. Ida-Virumaa Mariethe-Piret Niglas 00:21.50 3:47( 9) 5:31( 7) 8:25( 7) 10:47( 7) 11:39( 6) 14:17( 5) 16:06( 5) 17:20( 6) 20:05( 6) 21:25( 6) 21:50( 6)
3:47[ 9] 1:44[ 6] 2:54[ 5] 2:22[ 5] 0:52[ 4] 2:38[ 8] 1:49[10] 1:14[ 8] 2:45[ 7] 1:20[ 8] 0:25[ 8]
7. Ida-Virumaa Lisett Vähk 00:23.47 5:26(10) 7:19(10) 11:31( 8) 14:05( 8) 14:45( 8) 16:53( 8) 18:34( 8) 19:42( 8) 21:47( 7) 23:15( 7) 23:47( 7)
5:26[10] 1:53[ 7] 4:12[ 8] 2:34[ 8] 0:40[ 2] 2:08[ 7] 1:41[ 8] 1:08[ 7] 2:05[ 5] 1:28[ 9] 0:32[10]
8. Võrumaa Anita Laanejõe 00:24.53 3:00( 6) 4:39( 4) 7:50( 5) 10:27( 6) 11:54( 7) 14:44( 6) 16:30( 7) 18:14( 7) 22:16( 8) 24:22( 8) 24:53( 8)
3:00[ 6] 1:39[ 5] 3:11[ 6] 2:37[10] 1:27[ 9] 2:50[ 9] 1:46[ 9] 1:44[ 9] 4:02[10] 2:06[10] 0:31[ 9]
9. Järvamaa Kaidy Kaasiku 00:26.01 3:29( 8) 6:38( 8) 14:02( 9) 16:25( 9) 17:20( 9) 19:22( 9) 20:37( 9) 21:36( 9) 24:27( 9) 25:39( 9) 26:01( 9)
3:29[ 8] 3:09[ 9] 7:24[ 9] 2:23[ 6] 0:55[ 6] 2:02[ 3] 1:15[ 3] 0:59[ 5] 2:51[ 8] 1:12[ 5] 0:22[ 4]
10. Järvamaa Keidy Kaasiku 00:27.56 2:41( 2) 7:07( 9) 16:04(10) 18:28(10) 19:23(10) 21:25(10) 22:40(10) 23:38(10) 26:29(10) 27:36(10) 27:56(10)
2:41[ 2] 4:26[10] 8:57[10] 2:24[ 7] 0:55[ 6] 2:02[ 3] 1:15[ 3] 0:58[ 4] 2:51[ 8] 1:07[ 2] 0:20[ 1]
Võrumaa Emma Joonas Ei start
1. Põlvamaa Pille Vinne 00:26.18 3:02( 1) 8:17( 1) 11:30( 1) 17:12( 1) 20:05( 1) 22:11( 1) 24:05( 1) 25:43( 1) 26:18( 1)
3:02[ 1] 5:15[ 1] 3:13[ 1] 5:42[ 1] 2:53[ 1] 2:06[ 1] 1:54[ 1] 1:38[ 1] 0:35[ 1]
1. Põlvamaa Maret Vaher 00:11.17 1:31( 1) 2:40( 1) 5:16( 1) 7:23( 1) 9:40( 2) 10:24( 1) 10:56( 1) 11:17( 1)
1:31[ 1] 1:09[ 1] 2:36[ 1] 2:07[ 1] 2:17[ 4] 0:44[ 1] 0:32[ 1] 0:21[ 1]
2. Hiiumaa Elo Saue 00:11.30 1:41( 3) 3:08( 2) 5:44( 2) 8:09( 2) 9:31( 1) 10:28( 2) 11:08( 2) 11:30( 2)
1:41[ 3] 1:27[ 2] 2:36[ 1] 2:25[ 2] 1:22[ 1] 0:57[ 2] 0:40[ 2] 0:22[ 2]
3. Võrumaa Ingrit Kala 00:17.03 1:38( 2) 3:19( 3) 7:20( 3) 11:56( 4) 14:30( 3) 15:47( 3) 16:41( 3) 17:03( 3)
1:38[ 2] 1:41[ 4] 4:01[ 6] 4:36[ 7] 2:34[ 6] 1:17[ 4] 0:54[ 6] 0:22[ 2]
4. Ida-Virumaa Piret Niglas 00:17.39 2:49( 6) 4:19( 5) 8:09( 4) 11:25( 3) 14:36( 4) 16:18( 5) 17:09( 4) 17:39( 4)
2:49[ 6] 1:30[ 3] 3:50[ 5] 3:16[ 4] 3:11[ 8] 1:42[ 7] 0:51[ 5] 0:30[ 6]
5. Ida-Virumaa Helen Mast 00:17.53 2:03( 4) 4:06( 4) 8:27( 5) 12:05( 5) 14:36( 4) 16:15( 4) 17:19( 5) 17:53( 5)
2:03[ 4] 2:03[ 6] 4:21[ 7] 3:38[ 5] 2:31[ 5] 1:39[ 6] 1:04[ 8] 0:34[ 8]
6. Tartumaa Margit Rõõm 00:18.28 2:55( 7) 4:46( 6) 10:11( 7) 12:55( 6) 15:42( 6) 17:08( 6) 17:58( 6) 18:28( 6)
2:55[ 7] 1:51[ 5] 5:25[ 8] 2:44[ 3] 2:47[ 7] 1:26[ 5] 0:50[ 3] 0:30[ 6]
7. Tartumaa Minija Pääslane 00:22.37 7:51( 8) 10:23( 8) 13:49( 8) 17:30( 7) 19:36( 7) 21:18( 7) 22:08( 7) 22:37( 7)
7:51[ 8] 2:32[ 7] 3:26[ 3] 3:41[ 6] 2:06[ 2] 1:42[ 7] 0:50[ 3] 0:29[ 5]
8. Ida-Virumaa Helge Murutalu 00:24.30 2:18( 5) 4:59( 7) 8:38( 6) 19:52( 8) 22:02( 8) 23:09( 8) 24:03( 8) 24:30( 8)
2:18[ 5] 2:41[ 8] 3:39[ 4] 11:14[ 8] 2:10[ 3] 1:07[ 3] 0:54[ 6] 0:27[ 4]
1. Harjumaa Marje Viirmann 00:15.34 3:28( 4) 5:07( 4) 8:32( 2) 10:52( 2) 13:06( 1) 14:32( 1) 15:09( 1) 15:34( 1)
3:28[ 4] 1:39[ 1] 3:25[ 1] 2:20[ 2] 2:14[ 1] 1:26[ 3] 0:37[ 1] 0:25[ 2]
2. Järvamaa Siiri Poopuu 00:16.35 3:10( 3) 4:54( 3) 9:07( 3) 11:17( 3) 13:53( 2) 15:22( 2) 16:03( 2) 16:35( 2)
3:10[ 3] 1:44[ 2] 4:13[ 3] 2:10[ 1] 2:36[ 2] 1:29[ 4] 0:41[ 2] 0:32[ 4]
3. Põlvamaa Saima Värton 00:18.11 2:15( 2) 4:23( 2) 8:05( 1) 10:51( 1) 15:46( 3) 17:04( 3) 17:47( 3) 18:11( 3)
2:15[ 2] 2:08[ 4] 3:42[ 2] 2:46[ 3] 4:55[ 5] 1:18[ 1] 0:43[ 3] 0:24[ 1]
4. Raplamaa Rutti Räbovoitra 00:20.18 2:05( 1) 3:52( 1) 10:42( 4) 13:29( 4) 17:43( 4) 19:08( 4) 19:51( 4) 20:18( 4)
2:05[ 1] 1:47[ 3] 6:50[ 7] 2:47[ 4] 4:14[ 4] 1:25[ 2] 0:43[ 3] 0:27[ 3]
5. Valgamaa Pille Illak 00:26.30 4:01( 5) 7:26( 6) 12:36( 7) 17:57( 7) 22:58( 6) 24:57( 6) 25:58( 6) 26:30( 5)
4:01[ 5] 3:25[ 8] 5:10[ 6] 5:21[ 9] 5:01[ 6] 1:59[ 5] 1:01[ 6] 0:32[ 4]
6. Ida-Virumaa Daisy Kroon 00:27.34 4:32( 8) 7:39( 7) 11:53( 5) 15:29( 5) 19:02( 5) 21:45( 5) 22:41( 5) 27:34( 6)
4:32[ 8] 3:07[ 7] 4:14[ 4] 3:36[ 6] 3:33[ 3] 2:43[ 9] 0:56[ 5] 4:53[ 9]
7. Tartumaa Ülle Põldoja 00:30.09 5:19( 9) 7:59( 8) 12:18( 6) 15:47( 6) 24:24( 7) 26:29( 7) 29:35( 7) 30:09( 7)
5:19[ 9] 2:40[ 5] 4:19[ 5] 3:29[ 5] 8:37[ 9] 2:05[ 7] 3:06[ 9] 0:34[ 6]
8. Valgamaa Tiina Rillo 00:37.22 4:15( 7) 7:16( 5) 21:06( 8) 25:33( 8) 32:02( 8) 34:20( 8) 36:37( 8) 37:22( 8)
4:15[ 7] 3:01[ 6] 13:50[ 8] 4:27[ 7] 6:29[ 8] 2:18[ 8] 2:17[ 7] 0:45[ 7]
9. Ida-Virumaa Ülle Raudsepp 00:42.20 7:46(10) 12:03( 9) 26:18( 9) 31:33( 9) 37:09( 9) 39:12( 9) 41:34( 9) 42:20( 9)
7:46[10] 4:17[ 9] 14:15[ 9] 5:15[ 8] 5:36[ 7] 2:03[ 6] 2:22[ 8] 0:46[ 8]
Hiiumaa Anu Saue Puuduv KP 4:08( 6)
4:08[ 6]
Saaremaa Raili Nōgu Puuduv KP
Viljandimaa Helve Kansi Ei start
LSF PT